poniedziałek, 23 maja 2011

Bollywood

w obiektywie quaro-pf.tk


Kicz, nie kicz?,.............  takie bollywood. Wisior? Nie. To juz nazwę szumniej. Naszyjnik.
Dobór kolorów pod wpływem Moniki Sobieszczyk ( ukłony Moniko). Bransoletka w kolorach pawich bardzo mi się spodobała i powstał ten naszyjnik.
Niedostepny

8 komentarzy:

 1. Już chyba z 5 raz piszę komentarz bo za każdym razem go wyłączam wracając do zdjęcia :) Więc jeszcze raz:

  Strasznie mi miło- zobaczyłam miniaturkę naszyjnika na blogu i pierwsza moja myśl- rany już tyle sobie obiecuję że zrobię w końcu naszyjnik- a tu taka niespodzianka! Dziękuję :)

  Naszyjnik oczywiście mi się bardzo podoba i sądzę że kosztował sporo pracy :)

  Ja bym się pokusiła o wersję doczepiano-montowaną ;) Sądzę że bez tych perełek doszytych do centralnej części sutaszu. I wtedy mamy wybór idziemy w naszyjniku bollywood lub nie :)

  Super! (cały czas się szczerzę się jak mysz do sera:) )

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki.Miło , ze się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie widzę że z rozpędu i entuzjazmu nie dość że pochłonęłam część myśli odnośnie tego doczepiania, to jeszcze powtórzeń słów użyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie też się bardzo podoba. Świetna kolorystyka.Przyglądam się i przyglądam tym falom utworzonym z perełek u dołu centralnej części w konteksie tego co napisała Pistiss i moim zdaniem są jak najbardziej na miejscu, bez nich ten element centralny byłby za mały w stosunku do tych powyżej. No i jest ciekawiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ja nie mówię że są nie na miejscu :) Po prostu naszła mnie myśl na naszyjnik 2w1 :) Naszyjnik w swojej obecnej postaci wygląda super!
  Oglądałam kiedyś w tv śniadaniowej pomysł z takimi sukienkami (elementy do zamontowania i rozmontowania w razie potrzeby) i nachodzą mnie od pewnego czasu myśli jak to przenieść na sutasz, dlatego taka sugestia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne kolory, ciekawa kompozycja!

  OdpowiedzUsuń
 7. Biżuteria sutaszowa sama w sobie jest bardziej "bogata" niż inne... moim skromniutkim zdaniem tak jest bardzo dobrze:)))
  Zestawienie kolorów super!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. jej!!! nie mogę uwierzyć, ze dopiero Cię odkryłam! Te rzeczy są zjawiskowe <3 Prowadzę bloga i już wiem co kupię jak tylko będę mogła. Twoja biżuteria to poezja!

  Ja kocham takie bogate i kolorowe klimaty, dla mnie nie ma w tym nic z kiczu! <3 NIESAMOWITE <3

  OdpowiedzUsuń